Visas kategorijas

Sākums>Jaunumi>Izstādes ziņas

Biokontainmenta vāks taisnstūra spainim

Laiks: 2022-01-22 Rezultāti: 18

Taisnstūrveida spainis ar 12 caurumiem ir īpaši izstrādāts darbam ar 5ml (13x100mm) un 2ml (13x75mm) asins savākšanas caurulēm (vacutainers). Ar kopējo procesa jaudu līdz 48 mēģenēm vienlaikus, pagriežamie rotori 48x5ml un 48x2ml nodrošina augstu darba efektivitāti slimnīcas diagnostikas laboratorijās.

12
11

Tomēr darbs klīniskās diagnostikas laboratorijās parasti nozīmē darbu ar potenciāli infekcioziem paraugiem, piemēram, asinīm vai citiem ķermeņa šķidrumiem. Taču infekciozo mikroorganismu vai kaitīgo ķīmisko vielu apstrāde ir diezgan izplatīta parādība arī pētniecības laboratorijās. Lai nodrošinātu laboratorijas personāla drošību un novērstu laboratorijā iegūtās infekcijas (LAI) vai citus veselības apdraudējumus, visā darbplūsmā ir jāveic saprātīgi piesardzības pasākumi.

Centrifūga ir viens no aerosolu avotiem. Plašs darbību klāsts, tostarp centrifūgu mēģeņu piepildīšana, vāciņu vai vāku noņemšana no mēģenēm pēc centrifugēšanas un supernatanta šķidruma noņemšana un pēc tam granulu atkārtota suspendēšana, var izraisīt aerosolu izdalīšanos laboratorijas vidē.
Tādējādi biokontainerācijas pārsegs ir būtisks bīstamu paraugu, piemēram, asins savākšanas stobriņu (vacutainers) centrifugēšanai.

10
9

Bioizolācijas vāki neaizkavē aerosolu veidošanos centrifugēšanas laikā; drīzāk tie nodrošina, ka aerosoli nevar noplūst no slēgtās sistēmas.
Ja caurule plīst vai noplūst, neatveriet centrifūgu vismaz 30 minūtes pēc darbības. Tā kā to ne vienmēr var noteikt, pirms atverat kausus vai rotoru (pēkšņa nelīdzsvarotība var būt pirmā caurules lūzuma pazīme), mēs iesakām vienmēr nogaidīt vismaz 10 minūtes, pirms atverat konteinerus.
Tāpat spaiņus vai rotoru jāievieto un jāizkrauj bioloģiskās drošības skapī (īpaši virusoloģijā un mikobakterioloģijā), lai samazinātu aerosolu izplūdes risku.
Biodrošība ir svarīga laboratorijas darbiniekiem. Mēs ļoti novērtējam padomus un ieteikumus par mūsu centrifūgu konstrukciju uzlabošanu, kas spēj labāk aizsargāt laboratorijas darbiniekus.

Iepriekšējais:

Nākamais:

+ 86-731-88137982 [e-pasts aizsargāts]